Letný tábor bude!

19. máj 2020 504 slov 3min Lukáš Hollý ... 1671x
Detail

Situácia sa začína ukľudňovať a určite nejeden z Vás si pokladá otázku, ako bude vyzerať leto 2020? Deti boli odlúčené od rovesníkov, bez sociálneho kontaktu. Taktiež vy, rodičia máte určite veľa otázok v hlave ako to všetko bude vyzerať. Myslíme, že stresu bolo v týchto dňoch viac než dosť, preto Vám chceme trochu odľahčiť z obáv a pomôcť vo vyjasnení otázok.

 

JE TO OFICIÁLNE POTVRDENÉ, LETNÉ TÁBORY BUDÚ!

 

Naša práca je teraz zameraná na dva dôležité body. Prvým je zabezpečiť čo najhladší a najbezpečnejší priebeh tábora vzhľadom na opatrenia, ktoré budú vydané hlavným hygienikom SR. Veľkým plusom nášho tábora je, že väčšina aktivít je vonku, kde sa deti môžu nadýchať čerstvého vzduchu. Zároveň výhodou je aj rozloha Rekreačného zariadenia Podskalie, kde pri výmere 6 hektárov dokážeme vytvoriť pohybové zázemie plne v súlade s nariadenými opatreniami. Celý objekt bude vyhradený iba pre účastníkov táborov, a tak ako aj po minulé roky je zamedzený prístup do objektu cudzím osobám. Na tábory sa pripravujeme už teraz, preto sme zvýšili zásobu dezinfekčných prostriedkov v našich lekárničkách.

Druhý bod je samotná organizácia tábora. O sto šesť makáme na téme a programe, aby sme deťom znovunavrátili socializáciu, zážitky a zábavu v čo najväčšej možnej miere. O tom predsa tábor je. Aby sa vyšantili, smiali a odniesli čo najviac zážitkov, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Naším poslaním je splniť to do bodky. Veríme, že týmto deti aspoň čiastočne doženú dni v karanténe, kedy im bol odopretý kontakt s rovesníkmi.

Záleží nám na vás rodičoch, a chceme aby ste si trošku oddýchli. Pre všetkých bolo toto obdobie stresu a neistoty. Preto vám chceme dať istotu, že ak sa nebude môcť tábor uskutočniť, tak Vám vrátime 100% zo zaplatenej sumy. Taktiež vám chceme pomôcť zvládnuť túto situáciu po finančnej stránke preto predlžujeme splatnosť doplatku do 15.6.2020! 

Situáciu aj naďalej poctivo sledujeme a budeme Vás informovať, ak pribudne niečo nové. Ak máte na nás akékoľvek otázky, neváhajte napísať na tabor@parkourskola.sk prípadne nás sledovať na facebooku alebo instagrame, kde zdieľame všetky prípravy na tábor :) Tešíme sa na vás!


REGISTRÁCIA NA NÁŠ TÁBOR JE V PLNOM PRÚDE! PRIHLÁŠKU NÁJDETE TU

 

Aktuálne vyhlásenia vlády vzťahujúce sa na letné tábory: