JÚN PLNÝ WORKSHOPOV

10. jún 2021 191 slov 1min Lukáš Hollý ... 124x
Detail

Ahojte parkourškoláci :)

Máme super správy! V júni sme pre vás pripravili dva skvelé workshopy, ktoré sú vhodné aj pre dospelých :) Nezáleží či ste z blízka alebo z ďaleka, workshopy sú jednodňové akcie, ktoré sú nabité veľkým množstvom informácií, zážitku a zábavy! :)

 

Zažite s nami jún plný workshopov! Prihlášky a viac info tu

 

 

PARKOUR WORKSHOP  - presunuté na 25.9.2021

Chceš sa naučiť parkour pod vedením skúsených trénerov? Chceš sa za krátku dobu dostať k veľkému množstvu informácií? Máme pre teba nabitý workshop, kde si ukážeme ako bezpečne trénovať, ako sa naučiť jednotlivé techniky a ich progresie a veľa veeeeeľa ďalšieho :)

 

 

ACROYOGA PRE ZAČIATOČNÍKOV

Acroyoga je spojenie jógy a "pocitu lietania - akrobacie". Navyše je to úžasná párová terapia :)
Tento workshop je pre všetkých, ktorý sa chcú zoznámiť s týmto krásnym cvičením. Naučiť sa bezpečne zvládnuť základné pozície v L-basingu (jeden z cvičiacich leží na zemi), ale aj v stoji, a tiež stráviť zábavné dopoludnie so skupinkou ďalších pohybových nadšencov ❤️

Vítané sú páry aj jednotlivci, vhodné pre začiatočníkov bez akejkoľvek skúsenosti :)


Lektori: Miško Štefanka a Sara Maar (môžete si ich pozrieť tu)