Marcový online kurz

25. február 2021 410 slov 2min Lukáš Hollý ... 313x
Detail
Máme tu marec a s ním aj náš špeciálny pohybový kurz! A nie je len taký hocijaký, snažíme sa to robiť inak, aby Vás to bavilo a prinášalo radosť z pohybu! :)
 
Väčšina športov sa za posledný rok premenila na kondično-kompenzačnú prípravu a deti to už nebaví, niet sa čo čudovať. Preto sme spojili hlavy a postavili koncept tréningov,ktoré sú plné hier, výziev a sú zaobalené do zábavy, ktorá vytvára pozitívny vzťah k pohybu :) Vyskúšali sme to už počas februára a fungovalo to skvelo! Snažíme sa robiť to inak, a vďaka vašej spätnej väzbe sa nám to darí! :)

Čo bude obsahom marcového kurzu?
 •  10x live tréning s našími trénermi cez Google Meet. Tréningy budú plné hravých cvičení prispôsobených na domáce prostredie. Prebiehať budú vo frekvencii 2x do týždňa, no je možná aj frekvencia 1x do týždňa vo vybraný deň:

  LIVE TRÉNING: PON: 17:00 - 18:00ŠT: 17:00 - 18:00
   
 • Na tréning nepotrebujete nič špeciálne, stačí priestor 1x2 m a zariadenie s pripojením na internet. Na tréningu sú skľudom vítaní aj viacerí členovia domácnosti. Rodičia nebojte, ak nemáte chuť alebo čas sa hýbať s deťmi, tak my sa o nich na hodinku radi postaráme :)
   
 • trvanie kurzu je od 1. marca do 1. apríla 2021
   
 • týždenné tipy a triky priamo do mailuktoré budú zamerané najmä na domáci tréning a rady ako sa čo najviac hýbať počas sedavého dňa.
   
 • Zľavnený prístup do našej novej online školy! Aktuálne v najbližších dňoch spúšťame našu novú platformu online školy a s ňou aj úvodný balíček zameraný na pohybové hry a výzvy na doma. Videá sa budú nachádzať na našej stránke a prístup k ním bude priamo cez profil. Pri registrácií na marcový kurz môžete využiť jedinečnú uvádzaciu zľavu a získať doživotný prístup za polovičnú cenu na balíček hier! Balíček bude sprístupnený na našom webe od 1.3.2021!
   
 • kúpou kurzu nám pomôžete udržať halu aj v čase prísných opatrení. 
   
 • cena za marcový kurz je 50€ osoba alebo domácnosť (môže sa zapojiť aj viac detí)

  Zvýhodnená cena balíčka hier platí počas celého marca. Môžete ju využiť hneď pri registrácií na kurz, alebo dodatočne počas marca (stačí nám napísať e-mail)
  Uvádzacia cena (50% zľava) za balíček pohybové hry na doma: 10€
   
 • Pre prihlásenie na kurz nám napíšte na info@parkourskola.sk 
  Ak máte záujem aj o doplnkový balíček hier napíšte nám, a po obdržaní platby Vám sprístupnime kurz vo Vašom profile na webe www.parkourskola.sk