Otvárame Parkour halu!

11. september 2019 228 slov 1min Lukáš Hollý ... 517x
Detail

Ubehli dva roky fungovania našej Parkour Školy a nie je pre nás šťastnejší moment ako pozvať Vás na otvorenie nového parkourového priestoru v Bratislave! :)


OFICIÁLNE OTVORENIE BUDE
V SOBOTU 14.9.2019 OD 13:00 DO 17:00!

 

Budú na Vás čakať ukážky tréningov (parkour, tricking, kondičný tréning) , ktorých sa môžete zúčastniť a následne sa rozhodnúť pre niektorí z našich kurzov. Tie sú vhodné pre všetkých od 5 rokov až po kým vládzete! :) Zároveň bude aj priestor na šantenie sa a voľné skákanie, aby ste nový priestor poriadne pokrstili. Viac info nájdete na našej FB udalosti. Vítaní sú úúúplne všetci, či už parkouristi, trickeri, moveri, rodičia, deti, jednoducho všetci :) Vstup je samozrejme zdarma. Bude Vás čakať aj malé občerstvenie. 

Zároveň okrem kurzov si môžete užiť halu aj počas celého roka na našom open gyme, alebo niektorom z vedených tréningov! :)  Nájdete nás na adrese: Športová hala Lamač, Na barine 2978/15, 84103 Lamač (mapa)

Hala disponuje veľkým množstvom prekážok či už tvrdých dební, tyčí alebo mäkkých prekážok a žineniek. Naša metodika je postavená práve na postupnosti učenia a prekonávania seba samého, preto sme vytvorili podmienky, ktoré sú na to najvhodnejšie! A vec, na ktorú nezabúdame je zážitok a variabilita! :) V hale okrem velikááánskej stenovej konštrukcie si môžete postaviť z prekážok vždy iný, jedinečný spot. A to je cieľ, aby si každý našiel u nás to svoje :) Tešíme sa na Vás!