Pokračujeme online!

10. apríl 2020 466 slov 2min Lukáš Hollý ... 1785x
Detail

Počas tohto obdobia naša  kreativita dostáva zabrať a snažime sa makať na 200% v tom čo milujeme. Berieme to ako výzvu. Veď predsa parkour nás učí adaptovať sa na akékoľvek podmienky a prekonávať prekážky, a toto je jedna z nich. Náš mindset je veľmi pozitívny, a ženie nás vpred. Preto nezaháľame ale naopak, inovujeme a všetok náš čas investujeme do projektov, vďaka ktorým sa môžete aj naďalej hýbať bez limitov! Ako jednotlivci ale aj ako rodina! Teraz je čas, kedy si môžeme navzájom pomôcť! 

 

Páči sa ti naša činnosť? Budeme vďační za tvoju podporu (viac info v texte nižšie)

 

Naša činnosť sa aktuálne premiestnila do online sveta. Počas troch týždňov kreovania nového konceptu a spätnej väzby od našich kurzistov sme vytvorili online program, ktorý je zadarmo pre všetkých, alebo za dobrovoľný príspevok! Aktuálne vám poskytujeme tréning 3x do týždňa, zameraný na parkour, kondíciu a mobilitu. Je doplnený o rôzne typy rozcvičiek a strečingov. Tréningy sú vhodné na cvičenie doma pre deti aj dospelých! Je to skvelý "family pack", takže odteraz nájdeš všetko na jednom mieste pre celú rodinu! 

Všetky tréningy nájdeš na našom youtube kanály!

 

 

"Vytvorili sme online pohybový program, ktorý sa skladá z 3 tréningov týždenne: parkouru, kondičných a mobilizačných cvičení, spoločne s rôznymi tipmi a trikmi! Všetko zadarmo, prípadne za dobrovoľný príspevok na našu činnosť!"

 

Ak chcete makať s nami, tak je to naozaj jednoduché! Stačí si otvoriť náš youtube kanál a začať s tréningom už teraz! Videá sú interaktívne a budú plne šetriť váš čas. Môžete si zároveň vybrať z rôznych typov rozcvičiek a strečingov, ktoré sme pre vás pripravili. Ak sa vám nechce sledovať kedy víde video, stačí sa prihlásiť na náš newsletter: online tréning, alebo sledovať naše sociálne siete (facebook, instagram). Na instagrame v sekcií IGTV zároveň pre vás pravidelne prinášame tipy a triky, ktoré obohatia váš tréning! :) 

Nikto z nás netuší ako dlho bude táto situácia trvať. Preto budeme nesmierne vďační za vašu podporu, aby sme mohli pre vás neustále vytvárať kvalitný obsah. Možnosti ako nás podporiť sú tri: 

1. Darovaním ľubovoľnej sumy na našu činnosť cez náš darovací formulár. Tieto peniaze budú mať za úlohu pokryť obdobie, kedy sú brány telocvične zavreté, no účty chodia aj naďalej. 

2. Druhou možnosťou je darovať nám vaše 2% z dane z príjmu. Tieto financie budeme veľmi šetrne prerozdelovať na našu činnosť a zároveň sa snažiť čo najväčšiu čiastku vyčleniť na renovácie a zlepšovanie našich podmienok. 

3. Treťou možnosťou je zdieľať našu činnosť na sociálnych sieťach medzi čo najširšie okolie. Veríme, že týmto spôsobom sa naše aktivity dostanú medzi tých správnych ľudí!  

Máme za sebou úžasnú komunitu ľudí, s ktorou sa dokážeme navzájom podržať. Budeme vďační za akúkoľvek pomoc! A veríme, že budeš súčasťou tej komunity aj ty! :) 

Zo srdca ďakujeme!