Špeciálny februárový kurz!

5. február 2021 308 slov 2min Lukáš Hollý ... 288x
Detail

Už sme sa na vás veľmi tešili no bohužiaľ, situácia nám naďalej nedovoľuje otvoriť halu. No nenecháme to len tak, nebojte! Máme pre vás pripravené novinky, a prvou z nich je špeciálny februárový kurz! :)

Čo bude obsahom februárového kurzu?
 
  •  6x live tréning s našími trénermi cez Google Meet. Tréningy budú krátke, intenzívne a plné cvičení prispôsobených na domáce prostredie. Prebiehať budú 2x do týždňa, a počas nich sa spoločne rozhýbeme a zabavíme :) K dispozícií bude aj archív v prípade ak tréning v daný deň nestihnete.

  • jedinečná hra plná výziev a interakcie, ktorá bude súčasťou live tréningov ale aj mimo nich. Účastniť sa jej môžete ako jednotlivec alebo s kamarátmi vytvoriť tím, a spoločne plniť špeciálne tímové výzvy! Tím a jednotlivec s najväčším počtom bodov získa limitovaný vstup do haly na pol dňa aj s trénerom! :)

  • edukačné videá, ktorých cieľom bude atraktívne podať rôzne témy. Prvá téma bude evolúcia parkouru a pohľad na vývoj jednotlivých techník skokov.

  • kúpou kurzu nám pomôžete udržať halu aj v čase prísných opatrení. 

  • kurz bude rozdelený na začiatočníkov a pokročilích (kurz mierne pokročilí je spojený s pokročilími). Kapacita kurzu je 12 ľudí, v prípade jeho naplnenia pridáme ďalší čas.

  • cena za februárový kurz je 50€ (tí, čo ste si už stíhli zakúpiť kurz v hale, tak online tréningy neslúžia ako náhrada, pokiaľ sa tak sami nerozhodnete. Viac info Vám pošleme v ďalšom maili.)

  • trvanie kurzu je od 9. do 26. februára 2021

  • Pre prihlásenie na kurz nám napíšte na info@parkourskola.sk

LIVE TRÉNING ZAČIATOČNÍCI:
UT: 16:00 - 17:00 
ŠT: 16:00 - 17:00

LIVE TRÉNING MIERNE POKROČILÍ A POKROČILÍ:
UT: 17:00 - 18:00 
ŠT: 17:00 - 18:00
 
 
V prípade, ak chcete viac ako náš špeciálny kurz, tak Vám môžeme ponúknuť individuálne tréningy a coaching priamo na mieru :)

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať :)

Tešíme sa na Vás! :)