Parkour Mierne Pokročilí C - Hala Lamač

 

“Parkour je úžasný spôsob na vybudovanie si zdravého sebavedomia a nasmerovanie človeka k prirodzenému pohybu. ”

 

Kurz Parkour Mierne Pokročilí je vhodný pre deti a mládež od 9 do 15 rokov. 

Na kurz je možné sa prihlásiť aj počas jeho priebehu. Vzhľadom na termín prihlásenia sa vypočíta alikvotná čiastka za kurz.
Ak máte záujem o tento kurz, tak prosím vyplnte prihlášku na webe, alebo sa informujte o dostupnosti voľných miest mailom na info@parkourskola.sk.

Princíp fungovania kurzov:

Systém kurzov sme zvolili, pretože veríme, že je výhodný pre obe strany. Pre Vás to znamená, že sa nemusíte viazať na celý rok, a pre nás je veľkou výhodou, že každý kurz môžeme metodicky odlíšiť. Tým zároveň pre dieťa vzniká motivácia, že musí prejsť základnými kurzami aby sa dostal k zložitejším technikám využívaných v Parkoure, a tak vie lepšie vnímať svoj progres.

Kurz Parkour Mierne Pokročilí je zložený z troch trimestrov. Kurzy na seba plynulo nadväzujú, a sú rozdelené na jesenné (od septembra do decembra), zimné (od januára do apríla), jarné (od apríla do júna). Po zvládnutí celého kurzu prechádzajú plynulo do pokročilejších kurzov.

Popis kurzu:

Kurz Parkour Mierne Pokročilí stavia na základoch, ktoré už deti nadobudli na predošlích kurzoch. Počas tejto úrovne je naším cieľom deťom odomknúť širokú škálu pohybov a schopnosť vedieť ich využívať v sťažených podmienkach. Taktiež dbáme na fyzickú prípravu, ktorá je vstupnou bránou k zvládnutiu akrobacie. Všetko krôčik po krôčiku, každý má predsa iné limity a iné ciele. Preto sa snažíme pristupovať čo najviac individuálne :)

Prihlasovanie na kurz prebieha formou elektronickej prihlášky na našej stránke. Platba sa vykonáva prevodom vopred na účet alebo v hotovosti u trénera. Informácie o platbe obdržíte po vyplnení elektronickej prihlášky u nás na webe.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na: info@parkourskola.sk

 

Na Vaše deti čaká plne vybavený Parkourový priestor! Viac info tu