ČO JE AKTÍVNE ČLENSTVO PARKOUR ŠKOLY?
Členstvo PKŠ je určené pre všetkých, ktorí k nám chodia na pravidelné tréningy, chcú spoznávať nové tréningové oblasti alebo to môže byť skvelý darček pre milovníka pohybu! :)

AKO ZÍSKAM ČLENSTVO?
Členské zľavy sa ti automaticky aktivujú po registrácií na niektorý z našich kurzov alebo si môžeš členstvo zakúpiť na recepcii Parkour Školy.

AKÉ SÚ DRUHY ČLENSTVA?

• Aktívne členstvo počas doby kurzu – zľavy na tréningy počas doby navštevovania kurzu
  • Pol-ročné aktívne členstvo - zľavy na tréningy počas obdobia členstva
  • Ročné aktívne členstvo - zľavy na tréningy počas obdobia členstva

Chceš trénovať neobmedzene a ešte aj ušetriť peniaze? Máme pre teba neobmedzené členstvo zamerané na open gym (voľný tréning) alebo neobmedzene na všetky vedené a voľné tréningy!

• Neobmedzený mesačný open gym
  • Neobmedzené mesačné členstvo

AKÉ SÚ VÝHODY?
Všetci členovia majú zľavu na naše skupinové tréningy a open gym (zľava sa môže líšiť od druhu tréningu). Na využitie zľavy je potrebné prihlasovať sa cez náš rezervačný systém alebo pri platbe v hotovosti nahlásiť svoje meno na recepcii.

Pri neobmedzenom členstve môžeš navštevovať tréningy bez limitu a ušetriť tak od 50 až do 70% z ceny tréningov! (podľa druhu členstva)

BENEFITY PRE RODIČOV
Rodič, ktorých dve a viac detí navštevujú naše kurzy majú automaticky v systéme aktivovované členské zľavy po dobu navštevovania kurzu oboch detí! :) Členská zľava sa vzťahuje len na hlavný profil, t.j. jedného rodiča / zákonného zástupcu.

CENNÍK AKTÍVNEHO ČLENSTVA

• Pol-ročné členstvo
55 EUR
  • Ročné členstvo
90 EUR
  • Neobmedzný mesačný open gym
45 EUR
  • Neobmedzené mesačné členstvo
120 EUR

CHCEM TRÉNOVAŤ VIAC!

Na kurzoch sa naučíš veľa užitočných techník, no kým ich dokonalo ovládneš, musíš ich veľa krát opakovať. Preto myslíme na tých, ktorí chcú rýchlejší progres a docvičovať si techniky, prípadne sa vyšantiť na našich prekážkach so svojimi kamarátmi a našimi trénermi :)

Podmienky členstva nájdeš v našich všeobecných obchodných podmienkach.