Online škola

PRE VŠETKY ÚROVNE
Nauč sa parkour bezpečne pod vedením profesionálnych trénerov. Kurzy sú prispôsobené všetkým úrovniam a krok po kroku ťa prevedieme našim svetom.
TRÉNUJ POD ODBORNÝM DOHĽADOM!
Naše online kurzy sú výsledkom dlhoročných skúseností a chceme sa o ne podeliť s tebou!
TRÉNUJ KDEKOĽVEK SI
Kurzy si môžeš zobrať so sebou kdekoľvek si! Stačí ti nato zariadenie s prístupom na internet.

RECENZIE

Stojke pod Adamovým vedením sa venujem už viac ako dva roky. Za ten čas som sa dokázala dostať od pár sekudnovej stojky o stenu k skoro pol minútovej stojke v priestore. Chcelo to ale veeeeľa trpezlivosti. Ak nemáte možnosť navštevovať kurz s Adamom priamo, tak tento online kurz stojky je skvelou alternatívou. Nájdete v ňom všetko potrebné, od základných princípov, rozcvičky, cez cviky na rozvoj mobility a sily až po jednotlivé techniky a variácie stojky. Dozviete sa, ako si zostaviť tréningový plán. Vašou úlohou už potom je len tento plán dôsledne nasledovať a ono to príde :)

Ivana Valachová

Ako učiteľ telesnej výchovy si kurz stojky neviem vynachváliť! Je prehľadne spracovaný, je tam množstvo postupností a veľký dôraz na najčastejšie chyby, ktoré obohatili môj pohľad na stojku. Už sa teším ako cvičenia zaradím do hodín telesnej výchovy a samozrejme aj do svojho tréningu :) Skvelá práca! 

Peter
Učiteľ telesnej výchovy
Rozvrh
Poloha haly