Ďakujeme

Som veľmi rada, že sa venujete mládeži. Učíte ich bezpečnosti, pomôcť kamarátovi, dbať na svoje okolie, byť ohľaduplný voči ostatným.

Kurz | Emília Bačíková

Naozaj som spokojná ako rodič. Nie ste len nadšení, ale aj svedomití v prístupe k deckám a v komunikácií s rodičmi. Ste láskaví ale aj prísni a dôslední a máte autoritu. Ďakujem, že ich neťaháte zlým smerom, ale dávate dobrý príklad.

Kurz | Anna Bordáčová

Filip nebol nikdy nadchnutý z nejakého športu ako z Parkouru. Vždy sa veľmi teší na hodiny s Vami. Ďakujem

Kurz | Silvia Farkašová

Konečne sa našiel ten správny šport pre nášho syna, ktorý rád lozil po všetkých preliezkach, múroch a stromoch, a nelákali ho žiadne kolektívne ani individuálne športy. Tu je veľmi spokojný, teší sa na každú hodinu, možno najmä preto,  že nemá pocit, že je do niečoho nútený, a pritom sa vždy niečo nové naučí. Cviky veľmi rád predvádza a vysvetľuje. Veľká vďaka za Vašu činnosť!

Kurz | Darina Kotlárová

Kurz Parkouru je výborný nápad. Oceňujem nápad naučiť deti základy, aby neprišli k skúšaní trikov bez náuky teórie o zuby :)

Kurz | Martin Lenko

Myslím si, že takéto niečo je pre deti veľmi vhodné, lebo všeobecne sa v školách venujú pohybovej koordinácií (a o gymnastike ani nehovorím) pomerne málo a máme veľa detí, ktoré nielen, že nevedia športovať, ale ani poriadne chodiť.

Kurz | Miloš Andris

Som rada, že som našla pre syna športový krúžok, ktorý nie len, že je ochotný absolvovať, ale sa naň vždy teší. Verím, že deti naučíte sa hýbať vonku  bezpečnejšie. Lebo bez Vás si s Vami určite vonku poskakujú po múrikoch a kade tade. Takže Váš kurz im pomôže zoorientovať sa v teréne a snáď sa tam budú správať zodpovednejšie voči svojmu zdraviu :)

Kurz

Páči sa nám, že deti motivujete k radosti z pohybu a sme veľmi spokojní s komunikáciou z vašej strany.

Kurz

Výborný tábor. Deti prišli spokojné, šťastné a príjemne fyzicky unavené :) . List pre rodičov veľmi potešil. Oceňujem výborný prístup k deťom a ukázanie aj inej "cesty parkourom", ako sú saltá. Skvelá práca celého tímu. Moji chlapci sa už tešia na budúce prázdniny. Určite sa zúčastnia tábora opäť.

Tábor 2018 | Michaela

Branko má úžasný zážitok. Už teraz sa teší na budúci rok. Ďakujeme.

Tábor 2018 | Eva Krajčovičová

Výborná filozofia. Páčilo sa mi, že to bolo aj o rozvoji ducha a nie len tréning.

Tábor 2018 | Peter Bambura

Syn pri odchode z tábora neudržal slzy. Doľahol na neho smútok, že už to skončilo. A takáto reakcia hovorí za všetko. Prišlo mu ľúto za atmosférou, kamarátmi a zvlášť za trénermi, za fantastické obdobie, zážitky, ktoré v ňom budú ešte dlho rezonovať a určite na nich nikdy nezabudne. ĎAKUJEM

Tábor 2018 | Daša Okáľová

Podľa názoru Kika bolo veľa tréningov, cvičenia atď. Vítal túru, bázen a iné ako Parkour. Rodičov potešil písaný list, "zákaz" mobilov, pomoc druhým, tímová práca, dôraz na pohyb, normálne ubytko atď. Vidieť, že dbáte aj na duševný rozvoj detí, čo sa nám nesmierne ráta. Choďte touto cestou aj ďalej, budete mať veľký úspech!

Tábor 2018 | Lucia O.