Ďakujeme

Spôsobom, akým vediete deti som nadšená. Páči sa mi, že deti učíte okrem iného aj budovaniu priateľstiev a tímovému duchu. Ďakujem

Kurz | Monika Husárová

Naozaj by som veľmi rada vyjadrila obdiv ako komunikujete, ako sa zaujímate a akú príjemnú atmosféru vytvárate. Maxa Vaše hodiny veľmi bavia, všimla som si aj jeho lepšiu obratnosť, koordináciu a spevnenie tela. Tešíme sa na ďalší rok Parkouru! :) Ďakujem

Kurz | Erika Cisáriková

S vašimi kurzami som veľmi spokojná. Ďakujem Vám za Vašu ústretovosť, bezpečnosť, náplň aktivít – ktoré syna napĺňajú a tešia. Všimla som si rozvoj jeho zručností- ďakujem. Ďakujem Vám aj za milú spätnú väzbu :) Nemám čo vytknúť. Tešia ma Vaše aktivity k nám rodičom aj Vaša komunikácia. Sú to príjemné benefity, ktoré vytvárajú pocit istoty. Cítim z Vás zapálenosť pre spoločnú myšlienku. Ďakujem

Kurz | Silvia Čanakyová

Obaja moji chalani chodia veľmi radi na kurzy. Pozorujem, že sa im zlepšila fyzická obratnosť, koordinácia aj rovnováha, sú viac pružní. Trénerov si obľúbili. Oni by preferovali tréningy častejšie aj v exteriéri, ja mám skôr obavu o bezpečnosť, preto preferujem telocvičňu.

Kurz | Eva Nipčová

Celý parkour a vaše tréningy vnímam ako skvelú príležitosť venovať sa zmysluplnému cvičeniu a zároveň tráviť čas v príjemnej skupine ľudí. Od prvého momentu som sa u vás cítila byť vítaná a prijatá bez ohľadu na moje aktuálne schopnosti. Veľmi oceňujem prístup trénerov, či už k deťom alebo dospelým. Venujete sa každému individuálne, hľadáte spôsoby ako poradiť, posunúť, povzbudiť. Páči sa mi, že ste si vždy našli čas na každého jedného z nás, aj toho, kto zrovna už nevládal, alebo sa zranil a už nemohol cvičiť, aj za tým ste prišli aspoň na chvíľu.  Veľmi sa mi páčili úvodné hry na tréningu pre dopelých. Pre dospelých asi nie je tak ľahké sa uvoľnuť ale tieto hry boli presne to pravé. Neverila by som, že ma to celé tak môže chytiť za srdce a ani som neverila, že budem mať odvahu stanovovať si v športe nejaké ciele. V neposlednom rade sa mi veľmi páči filozofia parkouru, je skvelé, že aj o tom sú tréningy, že o tom vieme. Veľká vďaka za všetko.

Kurz dospelí | Ivana

Filip bol absolútne spokojný a nadšený. Mal skvelých trénerov a neskutočne si to užíval. Celkovo na ňom vidieť posun v šikovnosti a kondičke. Ďakujeme :)

Kurz | Majka

Som veľmi rada, že sa venujete mládeži. Učíte ich bezpečnosti, pomôcť kamarátovi, dbať na svoje okolie, byť ohľaduplný voči ostatným.

Kurz | Emília Bačíková

Naozaj som spokojná ako rodič. Nie ste len nadšení, ale aj svedomití v prístupe k deckám a v komunikácií s rodičmi. Ste láskaví ale aj prísni a dôslední a máte autoritu. Ďakujem, že ich neťaháte zlým smerom, ale dávate dobrý príklad.

Kurz | Anna Bordáčová

Filip nebol nikdy nadchnutý z nejakého športu ako z Parkouru. Vždy sa veľmi teší na hodiny s Vami. Ďakujem

Kurz | Silvia Farkašová

Konečne sa našiel ten správny šport pre nášho syna, ktorý rád lozil po všetkých preliezkach, múroch a stromoch, a nelákali ho žiadne kolektívne ani individuálne športy. Tu je veľmi spokojný, teší sa na každú hodinu, možno najmä preto,  že nemá pocit, že je do niečoho nútený, a pritom sa vždy niečo nové naučí. Cviky veľmi rád predvádza a vysvetľuje. Veľká vďaka za Vašu činnosť!

Kurz | Darina Kotlárová

Kurz Parkouru je výborný nápad. Oceňujem nápad naučiť deti základy, aby neprišli k skúšaní trikov bez náuky teórie o zuby :)

Kurz | Martin Lenko

Myslím si, že takéto niečo je pre deti veľmi vhodné, lebo všeobecne sa v školách venujú pohybovej koordinácií (a o gymnastike ani nehovorím) pomerne málo a máme veľa detí, ktoré nielen, že nevedia športovať, ale ani poriadne chodiť.

Kurz | Miloš Andris

Som rada, že som našla pre syna športový krúžok, ktorý nie len, že je ochotný absolvovať, ale sa naň vždy teší. Verím, že deti naučíte sa hýbať vonku  bezpečnejšie. Lebo bez Vás si s Vami určite vonku poskakujú po múrikoch a kade tade. Takže Váš kurz im pomôže zoorientovať sa v teréne a snáď sa tam budú správať zodpovednejšie voči svojmu zdraviu :)

Kurz | Anonymné

Ako rodič som strašne rada, že deti boli bez mobilov v krásnej prírode v neustálom pohybe. Že som ich videla každý deň na fotkách a tajne im závidela detstvo ;-) Že majú prekrásne tričko a ponožky. A ľúto mi je, že Vás uvidia až o rok, pretože v Dubnici žiadnu Parkour Školu nemáte. Ďakujeme.

Tábor 2019 | Milada Beláková

Tento tábor bol najlepší tábor, v akom som kedy bola. Tréneri boli milí, a keď som sa chcela niečo naučiť, pomohli mi. Všetko sa mi páčilo a určite prídem aj nabudúce. Naučila som sa tu veľa vecí, ktorých som sa vždy bála. Nabudúce by som chcela ísť aspoň na 2 turnusi, lebo my to veľmi rýchlo ubehlo. Naučila som sa držať pokope a pomáhať druhým. Nemám čo vytknúť, skrátka bolo to SUPER! :) Teším sa na ďalší rok!

Tábor 2019 | Účastník

Tento tábor bol jeden z najlepších! Neskutočne som si ho užil. Tréneri sú veľmi priateľskí, správajú sa k tebe ako k seberovnému a to sa mi veľmi páči. S nimi s veľa naučíte ale aj nasmejete. Určite sa vrátim znova. Okrem super trénerov tu bolo aj veľa výborných chalanov, som skutočne vďačný, že som mal možnosť tu byť a zažiť skutočne super chvíľe. Tento tábor musí vyskúšať každý. Taký bonus, varia tu výborne. Ďakujem za všetko.

Tábor 2019, účastník | Samo

Takže, ako začať. Tento týždeň bol úžasný. Veľmi sa mi páčilo a bol dokonalý po každej stránke. Bolo to celé veľmi kreatívne vymyslené. Či už išlo o zvieracie rozdelenie alebo super hry prípadne aktivity, ktoré sme robili. Tréneri sa k nám správali naozaj obdivuhodne a tešila som sa na každý deň s nimi. Čo sa týka samotného parkouru, ten je asi jeden z najúžasnejších vecí, ktoré sa mi mohli v živote stať. Vďaka vám som si k nemu našla cestu a naučila som sa základy. Nevidím na tomto týždni žiadne chyby. Som veľmi šťastná, že takéto združenie vôbec vzniklo, a že som mohla 1 týždeň leta stráviť v takom úžasnom kolektíve a úžasným športom. Naučili ste ma, že parkour nie je len o zdolávaní fyzických prekážok, ale aj tých psychických. Nemám čo viac dodať. Bolo jednoducho SUPER. O rok sa vidíme :) 

Tábor 2019, účastník | Lea

Parkour Škola nám dala veľa skúseností či už parkourových ale aj do života! Na to, že tábor je len druhý rok, je na vysokej úrovni. Sú tam výborné prekážky a aj tréneri. Verím, že sa uvidíme aj ďalší rok!

Tábor 2019, účastník | Majo

Váš tábor je najlepší na celom svete. Má super trénerov, dúfam, že sa s vami na budúci rok uvidím. Tento týždeň bol na tábore zábavný, hravý a plný zážitkov.

Tábor 2019, účastník | Jakub Dinič

Milá Parkour Škola, najlepší tábor zatiaľ na ktorom som bola. Stanovištia vymakané aj voľný čas (všetko je v rovováhe). No i keď budíky nie sú príjemné, vedela som, že ak sa chcem niečo naučiť musím vstať. Tréneri sa radia heslom "keď môžu, vždy pomôžu!" Určite nabudúci rok prídem znova!

Tábor 2019, účastník | Katarína Šútorová

Celý Váš tím a organizácia vyžarovala pohodu, radosť z toho, čo robíte. Boli ste a stále ste veľká motivácia pre našu dcéru, ktorá bola nesmierne šťastná :) My ako rodičia sme Vám vďační za to, že ste deti motivovali k výkonom a rozprávali ste s nimi. Tiež nás úprimne potešil list, ktorý sme z tábora dostali. Bolo to úžasné čítať papierový list z tábora, keď dnes je táto forma pre mnohých úplne zastarala. Ešte raz veľká vďaka a držíme Vám palce v ďalšej práci.

Tábor 2019 | Wiedermann

Zdravím všetkých. Neskutočná vďaka za týždeň, ktorý strávil náš Alex vo vašom tábore. V prvom rade nechcel ani odísť (čo sa mu už dávno nestalo) a celou cestou domov o ničom inom nerozprával len o akciách, ktoré tam boli. Na budúci rok sa dohodol s kamarátmi a už čakajú kedy nabehnú termíny :) Všetko krásne želáme a patrí Vám veľká vďaka ako ste sa o nich starali a venovali. Ďakujeme.

Tábor 2019 | Alexandra Kožuškaničová

Syn bol maximálne spokojný. Aj s ubytovaním, aj so stravou, aj s organizáciou tábora. Keď sme ho prišli vyzdvihnúť, tak prvá veta, čo nám povedal vola: „Môžem ísť sem do tábora aj o rok?“ A to asi hovorí za všetko. Ďakujeme za parádny tábor a kopu zážitkov, ktoré si z neho odnáša.

Tábor 2019 | Jakub Rotbauer

Najlepší tábor aký sme doposiaľ zažili. Nie len organizačne, atmosférou, prostredím, ale najmä myšlienkovou rovinou, v akej sa niesol. Klobúk dole. Ďakujeme, o rok sme znova s Vami.

Tábor 2019 | Lenka Benická

Ďakujem v mene môjho syna Alexa. Stále spomína skvelých ľudí, ktorých v tábore spoznal. Páčila sa mu súdržnosť a kamarátskosť trénerov a veľký zážitok mal i zo stretnutia s Miškom Barbierom. Robíte skvelú vec, veď práca s deťmi (chalanmi) v tomto veku je pomerne náročná. Robíte to fantasticky. Nech sa Vám darí i naďalej.

Tábor 2019 | Alex Tankoš

Výborný tábor. Deti prišli spokojné, šťastné a príjemne fyzicky unavené :) . List pre rodičov veľmi potešil. Oceňujem výborný prístup k deťom a ukázanie aj inej "cesty parkourom", ako sú saltá. Skvelá práca celého tímu. Moji chlapci sa už tešia na budúce prázdniny. Určite sa zúčastnia tábora opäť.

Tábor 2018 | Michaela

Branko má úžasný zážitok. Už teraz sa teší na budúci rok. Ďakujeme.

Tábor 2018 | Eva Krajčovičová

Výborná filozofia. Páčilo sa mi, že to bolo aj o rozvoji ducha a nie len tréning. 

Tábor 2018 | Peter Bambura

Syn pri odchode z tábora neudržal slzy. Doľahol na neho smútok, že už to skončilo. A takáto reakcia hovorí za všetko. Prišlo mu ľúto za atmosférou, kamarátmi a zvlášť za trénermi, za fantastické obdobie, zážitky, ktoré v ňom budú ešte dlho rezonovať a určite na nich nikdy nezabudne. ĎAKUJEM

Tábor 2018 | Daša Okáľová

Podľa názoru Kika bolo veľa tréningov, cvičenia atď. Vítal túru, bázen a iné ako Parkour. Rodičov potešil písaný list, "zákaz" mobilov, pomoc druhým, tímová práca, dôraz na pohyb, normálne ubytko atď. Vidieť, že dbáte aj na duševný rozvoj detí, čo sa nám nesmierne ráta. Choďte touto cestou aj ďalej, budete mať veľký úspech! 

Tábor 2018 | Lucia O.