Ďakujeme

Som veľmi rada, že sa venujete mládeži. Učíte ich bezpečnosti, pomôcť kamarátovi, dbať na svoje okolie, byť ohľaduplný voči ostatným.

Kurz | Emília Bačíková

Filip bol absolútne spokojný a nadšený. Mal skvelých trénerov a neskutočne si to užíval. Celkovo na ňom vidieť posun v šikovnosti a kondičke. Ďakujeme :)

Kurz | Majka

Celý parkour a vaše tréningy vnímam ako skvelú príležitosť venovať sa zmysluplnému cvičeniu a zároveň tráviť čas v príjemnej skupine ľudí. Od prvého momentu som sa u vás cítila byť vítaná a prijatá bez ohľadu na moje aktuálne schopnosti. Veľmi oceňujem prístup trénerov, či už k deťom alebo dospelým. Venujete sa každému individuálne, hľadáte spôsoby ako poradiť, posunúť, povzbudiť. Páči sa mi, že ste si vždy našli čas na každého jedného z nás, aj toho, kto zrovna už nevládal, alebo sa zranil a už nemohol cvičiť, aj za tým ste prišli aspoň na chvíľu.  Veľmi sa mi páčili úvodné hry na tréningu pre dopelých. Pre dospelých asi nie je tak ľahké sa uvoľnuť ale tieto hry boli presne to pravé. Neverila by som, že ma to celé tak môže chytiť za srdce a ani som neverila, že budem mať odvahu stanovovať si v športe nejaké ciele. V neposlednom rade sa mi veľmi páči filozofia parkouru, je skvelé, že aj o tom sú tréningy, že o tom vieme. Veľká vďaka za všetko.

Kurz dospelí | Ivana

Obaja moji chalani chodia veľmi radi na kurzy. Pozorujem, že sa im zlepšila fyzická obratnosť, koordinácia aj rovnováha, sú viac pružní. Trénerov si obľúbili. Oni by preferovali tréningy častejšie aj v exteriéri, ja mám skôr obavu o bezpečnosť, preto preferujem telocvičňu.

Kurz | Eva Nipčová

S vašimi kurzami som veľmi spokojná. Ďakujem Vám za Vašu ústretovosť, bezpečnosť, náplň aktivít – ktoré syna napĺňajú a tešia. Všimla som si rozvoj jeho zručností- ďakujem. Ďakujem Vám aj za milú spätnú väzbu :) Nemám čo vytknúť. Tešia ma Vaše aktivity k nám rodičom aj Vaša komunikácia. Sú to príjemné benefity, ktoré vytvárajú pocit istoty. Cítim z Vás zapálenosť pre spoločnú myšlienku. Ďakujem

Kurz | Silvia Čanakyová

Naozaj by som veľmi rada vyjadrila obdiv ako komunikujete, ako sa zaujímate a akú príjemnú atmosféru vytvárate. Maxa Vaše hodiny veľmi bavia, všimla som si aj jeho lepšiu obratnosť, koordináciu a spevnenie tela. Tešíme sa na ďalší rok Parkouru! :) Ďakujem

Kurz | Erika Cisáriková

Spôsobom, akým vediete deti som nadšená. Páči sa mi, že deti učíte okrem iného aj budovaniu priateľstiev a tímovému duchu. Ďakujem

Kurz | Monika Husárová

Naozaj som spokojná ako rodič. Nie ste len nadšení, ale aj svedomití v prístupe k deckám a v komunikácií s rodičmi. Ste láskaví ale aj prísni a dôslední a máte autoritu. Ďakujem, že ich neťaháte zlým smerom, ale dávate dobrý príklad.

Kurz | Anna Bordáčová

Filip nebol nikdy nadchnutý z nejakého športu ako z Parkouru. Vždy sa veľmi teší na hodiny s Vami. Ďakujem

Kurz | Silvia Farkašová

Konečne sa našiel ten správny šport pre nášho syna, ktorý rád lozil po všetkých preliezkach, múroch a stromoch, a nelákali ho žiadne kolektívne ani individuálne športy. Tu je veľmi spokojný, teší sa na každú hodinu, možno najmä preto,  že nemá pocit, že je do niečoho nútený, a pritom sa vždy niečo nové naučí. Cviky veľmi rád predvádza a vysvetľuje. Veľká vďaka za Vašu činnosť!

Kurz | Darina Kotlárová

Kurz Parkouru je výborný nápad. Oceňujem nápad naučiť deti základy, aby neprišli k skúšaní trikov bez náuky teórie o zuby :)

Kurz | Martin Lenko

Myslím si, že takéto niečo je pre deti veľmi vhodné, lebo všeobecne sa v školách venujú pohybovej koordinácií (a o gymnastike ani nehovorím) pomerne málo a máme veľa detí, ktoré nielen, že nevedia športovať, ale ani poriadne chodiť.

Kurz | Miloš Andris

Som rada, že som našla pre syna športový krúžok, ktorý nie len, že je ochotný absolvovať, ale sa naň vždy teší. Verím, že deti naučíte sa hýbať vonku  bezpečnejšie. Lebo bez Vás si s Vami určite vonku poskakujú po múrikoch a kade tade. Takže Váš kurz im pomôže zoorientovať sa v teréne a snáď sa tam budú správať zodpovednejšie voči svojmu zdraviu :)

Kurz | Anonymné

Výborný tábor. Deti prišli spokojné, šťastné a príjemne fyzicky unavené :) . List pre rodičov veľmi potešil. Oceňujem výborný prístup k deťom a ukázanie aj inej "cesty parkourom", ako sú saltá. Skvelá práca celého tímu. Moji chlapci sa už tešia na budúce prázdniny. Určite sa zúčastnia tábora opäť.

Tábor 2018 | Michaela

Branko má úžasný zážitok. Už teraz sa teší na budúci rok. Ďakujeme.

Tábor 2018 | Eva Krajčovičová

Výborná filozofia. Páčilo sa mi, že to bolo aj o rozvoji ducha a nie len tréning.

Tábor 2018 | Peter Bambura

Syn pri odchode z tábora neudržal slzy. Doľahol na neho smútok, že už to skončilo. A takáto reakcia hovorí za všetko. Prišlo mu ľúto za atmosférou, kamarátmi a zvlášť za trénermi, za fantastické obdobie, zážitky, ktoré v ňom budú ešte dlho rezonovať a určite na nich nikdy nezabudne. ĎAKUJEM

Tábor 2018 | Daša Okáľová

Podľa názoru Kika bolo veľa tréningov, cvičenia atď. Vítal túru, bázen a iné ako Parkour. Rodičov potešil písaný list, "zákaz" mobilov, pomoc druhým, tímová práca, dôraz na pohyb, normálne ubytko atď. Vidieť, že dbáte aj na duševný rozvoj detí, čo sa nám nesmierne ráta. Choďte touto cestou aj ďalej, budete mať veľký úspech!

Tábor 2018 | Lucia O.