DENNÉ TÁBORY V NAŠEJ PARKOUR HALE

 

Tu jednoducho nesmieš chýbať! :) Každý deň ťa budú čakať parkourové tréningy v našej hale, naučíme ťa bezpečne prekonávať prekážky,  spoločne zažijeme množstvo zábavy, hier a výziev! :) Naše denné tábory sa konajú vždy počas jarných, jesenných a letných prázdnin, pričom každé obdobie je niečim jedinečné. Zaži skvelý týždeň plný pohybu a zábavy! :)

 

 
MÁME PLNO SKÚSENOSTÍ
Od roku 2018 organizujeme tábory, ktoré zažilo už stovky detí! Pridaj sa do skvelej komunity aj ty!
 
ZAČIATOČNÍCI AJ POKROČILÍ
Nezáleží na tom či vieš parkour alebo nie. Celý koncept tábora je prispôsobený všetkým úrovniam. Navyše okrem tréningu zažiješ množstvo hier, zábavy a špeciálne aktivity, ktoré sú zatiaľ tajomstvom, pššt :)
 
SKÚSENÍ TRÉNERI
Počas denného tábora budeš trénovať s našimi najlepšími trénermi, ktorí majú bohaté skúsenosti. Naučíme ťa ako správne trénovať, ako bezpečne posunúť svoje fyzické a psychické limity, naučíme ťa čeliť výzvam, a odnesieš si zážitky, na ktoré len tak nezabudneš. Sľubujeme! :)
 
SKVELÉ PODMIENKY NA TRÉNING
Naša parkourová hala je ako jediná svojho druhu v Bratislave. Máme vybavenie, ktoré imituje mestské podmienky no taktiež kopec mäkkých prekážok vrátane molitanovej jamy! :) Navyše, počas denného tábora v nej budeš môcť stráviť kompletne celý deň, vlastne hneď niekoľko! A to je parkourový sen :)