Cenník

Cenník našich kurzov nájdeš v sekcii kurzy.

Cenník je platný od 1.1.2021


PREJSŤ NA KURZY

Na naše skupinové tréningy odporúčame si rezervovať miesto online. Pri platbe na mieste môže byť kapacita tréningu plná.

*Na využitie zľavnenej ceny pre členov Parkour Školy pri platbe na mieste, je potrebné nahlásiť svoje meno na recepcii. Pokiaľ si rezervuješ miesto cez systém, tak členská zľava bude uplatnená automaticky.

Cenník je platný od 1.1.2021

VEREJNOSŤ ČLEN PARKOUR ŠKOLY
8 EUR 7 EUR*
PREJSŤ NA ROZVRH

Pri účasti na open gyme musíš mať vytvorený uživateľský profil na našom webe a súhlasiť s podmienkami vstupu.

Na open gym (voľný tréning) sa môžeš prihlásiť cez náš rezervačný systém alebo zaplatiť v hotovosti priamo na recepcii. Čas open gymu je uvedený v našom rozvrhu, prípadne nás môžeš navštíviť v čase otváracích hodín kedy neprebiehajú v zóne žiadne tréningy. Ak chceš prísť mimo otváracích hodín kontaktuj nás na info@parkourskola.sk

*Na 2 hodinový vstup je možné prihlásiť sa cez náš rezervačný systém. V prípade vstupu 3 a viac hodín je potrebné zaplatiť v hotovosti priamo na recepcii. Na využitie zľavnenej ceny pre členov Parkour Školy pri platbe na mieste, je potrebné nahlásiť svoje meno na recepcii. Pokiaľ si rezervuješ miesto cez systém, tak členská zľava bude uplatnená automaticky.

** Vstup do funkčnej zóny je možný počas otváracích hodín s výnimkou prebiehajúcich skupinových tréningov v priestore. Platba na open gym vo funkčnej zóne je možná len v hotovosti na recepcii.

*** V prípade prekročenia času zakúpeného open gymu v Parkour zóne sa zarátava 3 EUR za každú ďalšiu začatú hodinu.

Cenník je platný od 1.1.2021

VEREJNOSŤ ČLEN PARKOUR ŠKOLY
PARKOUR ZÓNA
1x vstup 2 hodiny 7 EUR 6 EUR
1x vstup 3 hodiny* 10 EUR 9 EUR
1x vstup 4 hodiny* 13 EUR 12 EUR
FUNKČNÁ ZÓNA
1x vstup 4 EUR** 3 EUR**
PREJSŤ NA ROZVRH

Ak máš záujem o individuálny tréning, kontaktuj nás emailom na info@parkourskola.sk.

Cena za lekciu závisí od vybraného trénera a pohybuje sa v rozmedzí 20 - 30 EUR / TRÉNING vrátane vstupu. Cenník sa môže meniť v závislosti od individuálnych požiadaviek.

Ak máš záujem o prenájom celého nášho priestoru, na rôzne workshopy, prednášky, tréningy a podobne, kontaktuj nás emailom na info@parkourskola.sk.

Priestor je možné si prenajať len v čase mimo nášho rozvrhu. V cene je zarhnutý prístup do všetkých zón vrátane vybavenia a šatní. V prípade špecifických požiadaviek, alebo prenájmu konkrétnej zóny nás neváhaj kontaktovať e-mailom.