NEXGEN CAMP 2022

10. jún 2022 154 slov 1min Lukáš Hollý ... 866x
Detail

Chceš byť súčasťou unikátného podujatia s nezabudnuteľnou parkourovou atmosférou? Pre všetkých, ktorí majú 12+ rokov sme si pripravili camp plný zážitkov, tréningu, nových skúseností a poznatkov, ktoré ti budú zdieľať tréneri s dlhoročnými skúsenostiami! 

Je to jedinečná možnosť zažiť úžasnú komunitnú akciu, ktorá bude obsahovať množstvo workshopov, kvalitnej stravy počas celého dňa a to najlepšie, 4 noci v našej hale s pravou parkourovou atmosférouNašim cieľom je odovzdať hodnoty a skúsenosti ďalšej generácií, ktoré sme sa naučili za dekádu tréningu! :)  

Máme posledné voľné miesta, prihlás sa tu!

Počas podujatia ťa budú prevádzať naši najlepší tréneri, ktorí už majú čo to odskákané :) Priprav sa na more informácií a nových poznatkov! :)

Pridaj sa k nám teraz

Viac info +  prihláška tu


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať na info@parkourskola.sk 

Sme hrdí, že môžeme odovzdávať skúsenosti ďalšej generácií parkouristov na Slovensku! :)

Tešíme sa na teba!